АТ “Сумиобленерго” повідомляє споживачів, що з 20.00 (25 грудня) до 08.00 (26 грудня) по місту Суми та області графіки погодинних відключень (ГПВ) будуть скасовані. Тобто стабілізаційні обмеження не діятимуть.
З 08.00 (26 грудня) планові вимкнення продовжаться у режимі +4/-2 згідно з графіком (з 08.00 буде відключена третя черга за ГПВ).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/FB_IMG_1671991810594.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.