Події, Суспільство

З 15 лютого забороняється вилов щуки

З 15 лютого по 31 березня 2024 року встановлюється заборона на вилов щуки звичайної. Про це повідомляє Сумський рибоохоронний патруль.

Щука звичайна – холоднокровний вид прісноводних хижаків та бажаний трофей рибалок-любителів. Незабаром у цієї риби починається період міграції та нерестова активність, яка розпочинається при температурі води від 3 до 50С.

Тож з метою максимального збереження, відновлення та примноження популяції щуки звичайної, відповідно до нових Правил любительського рибальства (додаток 3 частина II п.3), у всіх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) встановлюється заборона на добування (вилов) щуки звичайної з 15 лютого до 31 березня 2024 року.

За незаконне добування щуки звичайної передбачено покарання від адміністративної до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесеної рибному господарству шкоди. Компенсація за один незаконно виловлений екземпляр щуки становить 3 468 грн.

Також рибалкам нагадують, що триває заборона вилову риби на зимувальних ямах, яка діятиме до початку весняно-літньої нерестової заборони 2024 року.

Коментувати