Про це повідомив міський голова Микола Нога:
– Щиро вдячні Президенту України Володимиру Зеленському, керівництву «Укрзалізниці», Сумської обласної військової адміністрації за відновлення курсування приміських потягів через Шостку. Бережіть себе та своїх рідних! Не нехтуйте правилами безпеки! – зазначив Микола Нога.
12 квітня електропотяг курсуватиме від станції Хутір Михайлівський (13:50) до станції Шостка (15:30) та до станції Конотоп (17:50).
Зі ст. Шостка (06:40) до ст. Терещенська (08:06) та у зворотньому напрямку до ст. Шостка (08:30), та до ст. Конотоп (10:56) із зупинками на кожному пункті, згідно розкладу.
Через станцію Терещенська будуть курсувати потяги до ст. Конотоп від ст. Терещенска о 07:14 та о 16:17 до ст. Хутір Михайлівський від ст. Терещенска об 11:58 та о 15:53.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/277816952_400600168733427_3639785628563753852_n-1-1024x576.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.