Завдяки порозумінню керівництва, активності жителів Шосткинської територіальної громади, наполегливості студентів вирішено питання транспортного сполучення зі столицею.
![вокзал Шостка](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/06/vokzal.png.pagespeed.ce_.StocExAGwd.png)
– З 1 липня відновлений рух поїздів №783/784, який відправляється з нашого міста о 4.12, прибуває в столицю – о 8.32. З Києва – о 20.58, прибуває до Шостки о 1.09. Курсування потягу 773/774 відтепер щоденне. Велика подяка Президенту України Володимиру Зеленському, Голові правління АТ «Українська залізниця» Володимиру Жмаку, виконавчому директору регіональної філії «Південно-західна залізниця» Артему Мироновичу, директору філії «Пасажирська компанія» АТ «Українська залізниця» Олександру Перцовському та всім причетним за підтримку жителів Сумської та Чернігівської областей” – повідомила Тамара Епик, начальник загального відділу ШМР.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.