За позовом Шосткинської окружної прокуратури Господарським судом Сумської області з товариства з обмеженою відповідальністю на користь місцевого бюджету стягнуто 5,5 млн грн заборгованості за договором оренди комунального майна.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/07/cec67e8d-f4c4-4435-99bf-236c84742854-1024x576.jpg)
Прокуратурою встановлено, що з 2007 року цілісний майновий комплекс по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії в м. Шостка передано товариству з обмеженою відповідальністю в строкове платне користування. Однак орендар взяті на себе зобов’язання щодо сплати орендних платежів належним чином не виконує. Відтак заборгованість за договором оренди виникла у травні 2019 року, протягом 2020 року вона постійно збільшувалась і станом на 25 січня 2021 року становила 5,3 млн грн. Оскільки несплата орендної плати є порушенням інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення вказаної суми та 272 тис. грн пені. Суд погодився з доводами прокуратури.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.