Як повідоляє КДЮСШ м. Шостка, з 9-11 лютого 2022 року в Сумах проходив Чемпіонат області з лижних гонок, в якому взяли участь спортсмени з Шостки.
Бистрицький Даниїл став переможцем в гонках класичним та вільним стилем серед юнаків 2006-07 років народження. Назаров Нікіта став першим в гонках класичним та вільним стилем серед юнаків 2008-09 років народження, Заяць Денис виборов ІІІ місце в гонці класичним стилем та ІІ місце у гонці вільним стилем.
Тренери спортсменів – Руслан та Олена Красовські.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273601148_1873802019476182_6934883742957005476_n-1.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.