Запашна домашня випічка, вишиті рушники, ляльки-мотанки та інші поробки хенд-мейд заповнили стіни Арт-центру. «З Україною у серці» – благодійну виставку-продаж під такою назвою влаштував воронізький жіночий клуб «Відрада».
Всю цю етнічну атмосферу доповнили чарівною мелодією бандури, акапельним співом та народними танцями.
Все це бачила – знімальна група ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.