Вчора до Шостки завітала українська письменниця, педагогиня, громадська діячка,членкиня Національної спілки письменників України, переможниця літературних конкурсів Лариса Ніцой. Запросила її до нашого міста громадська діячка Petrova Diana Vitautas.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/424673604_450989104281515_2047777677099572272_n-1024x576.jpg)
Творча зустріч дитячої письменниці пройшла у Шосткинській гімназії, на якій були присутні учні навчального закладу та містяни.
Діти дізналися про особливості створення книжок, авторка поділилася цікавими історіями та познайомила гімназистів зі своєю книгою “Дві бабуськи в незвичайній школі або скарб у візку”, в якій з гумором розповідається про пригоди дітей, а також піднімається важливе питання інклюзії.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441061262_450988750948217_4928684668690482043_n-461x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441149818_450988897614869_1859142327644857984_n-461x1024.jpg)
Лариса Ніцой – авторка 20 книжок для дітей і підлітків, написаних у жанрі казкотерапії, в яких письменниця у доступній формі пояснює юним читачам про національну ідентичність та за допомогою казки корегує поведінку дитини.
На зустріч з шосткинцями, пані Лариса привезла деякі свої твори. Серед презентованих книжок була й казка «Незламні мураші». Саме вона увійшла до книги рекордів України за оцінкою наймасовішого читання українськими дітьми. Крім того, ця книжка отримала від журі Держкомтелерадіо найвищу державну нагороду у галузі дитячої літератури.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/TpggBtkJSXkNKayZMzMM-1024x576.jpg)
Письменниця поділилася з присутніми на творчій зустрічі тим, як можна привчити підростаюче покоління до читання. Адже в наш час діти надають перевагу гаджетам і більшість інформації черпають звідти. На думку пані Лариси, треба спонукати дорослих читати дітям.
Після спілкування з Ларисою Ніцой кожен охочий міг придбати її книги та отримати від авторки автограф.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441159127_450988644281561_3114354227065198312_n-461x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441182689_450988580948234_6504907580935099691_n-461x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.