Про це повідомляє Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції /м. Суми/.
– З початку повномасштабної війни на Сумщині побралися вже понад 630 пар, що вкотре доводить – справжнє кохання ніщо не здатне спинити й перемогти», – зазначає очільниця відомства Ірина Свистун.
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/279252582_360604899437908_7210145405971944923_n-1024x576.jpg?ssl=1&resize=720%2C720)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/279641396_360605049437893_5283843134938489023_n-576x1024.jpg?ssl=1&resize=720%2C720)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/279704598_360604889437909_5432240052522280288_n-576x1024.jpg?ssl=1&resize=720%2C720)
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/279799490_360605042771227_8062949704148496727_n-576x1024.jpg?ssl=1&resize=720%2C720)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280093576_360604882771243_5640561606782036172_n-576x1024.jpg?ssl=1&resize=720%2C720)
Повідомляється, що все більше набирає популярності можливість «Одруження онлайн». Вона доступна для військовослужбовців, поліцейських, працівників закладів охорони здоров’я тощо. Один з молодят чи обидва долучаються до реєстрації по відеозв’язку і, навіть, велика відстань не може змусити чекати, щоб офіційно стати подружжям.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.