Шосткинські гімназисти створили Великодній настрій у місті. Вони прикрасили дерева у патріотично-пасхальній тематиці біля гімназії в рамках проєкту “Переможний Великдень”. Відео про це на своїй сторінці у Фейсбук виклала директорка навчального закладу Юлія Мороз.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278517282_2741277569499746_66965055997816729_n-1024x768.jpg)
– Це все присвячується воїнові, який захищає найпрекраснішу країну в світі – нашу рідну Україну, – сказала Юлія Михайлівна.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278588114_1329364747575269_128481997031242575_n-768x1024.jpg)
Джерело фото: сторінка у Фейсбук Юлії Мороз
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.