Зранку ворог завдав ракетного удару по Шостці (3 прильоти). Про це повідомив міський голова Микола Нога.
– Пошкоджено та зруйновано значну кількість житлових будинків, школу. Попередньо – без жертв. Екстрені та аварійні служби проводять роботи по ліквідації наслідків руйнувань. Прошу зберігати спокій!, – зазначив керманич громади.
Головне фото – ілюстративне
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.