В результаті масованої ракетної атаки російського агресора, яка сталась вчора, 15 листопада, пошкоджені об‘єкти енергетики по території України! Міський голова Микола Нога повідомив якою є ситуація у Шостці.
– Значна частина міста залишилась без електроенергії, тепла і води. Напруга в мережі має значні коливання! Аварійні служби міста працюють по стабілізації ситуації, – зазначив очільник громади.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.