Влада, Новини, Офіційно, Суспільство

Звільнення Володимира Артюха з посади: кому вигідна дезінформація

Начальник Сумської ОВА Володимир Артюх прокоментував інформаційні вкиди щодо його начебто звільнення з посади. За словами очільника Сумщини, певні політичні сили навмисне поширюють неправдиву інформацію, щоб розхитати ситуацію на Сумщині та пролобіювати окремі кадрові питання.

Цього тижня мало призначатися керівництво Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс». Окремі політичні сили пропонують свої кандидатури, маючи власні бізнесові інтереси у цій сфері. І щоб я, як керівник Сумської ОВА, не зміг завадити цьому лобіюванню, у мережі активно розганяється тема, що мене знімають з посади, – зазначив Володимир Артюх.

Очільник області нагадав, що навколо зазначеного комунального підприємства обласної ради не вщухають корупційні скандали. Діяльністю даного КП наразі займаються правоохоронні органи, тривають слідства.

Начальник Сумської ОВА додав, що йому відомо, хто стоїть за поширенням цих фейків, як і відомі мотиви цих провокацій.

Це не політичні амбіції, це вже на грані зради і працює на користь ворога, – підкреслив Володимир Артюх. – ІПСО чистої води, в той час, коли в країні триває війна.

За словами очільника Сумської ОВА, він з командою продовжує виконувати завдання, поставлені Президентом України, в першу чергу ті, що стосуються оборони області.

Ми робимо все, щоб підсилити обороноздатність. Працюємо і надалі, щоб у ворога не було жодного шансу зайти на нашу землю, – наголосив Володимир Артюх.

Коментувати