Про те як Шостка в умовах 9-го дня війни, у ранковому відеозверненні розповів міський голова Микола Нога. Він звернувся до мешканців громади економно використовувати паливно-мастильні матеріали та харчі. Крім цього керманич громади закликав шосткинців, які перебувають у інших містах перечекати там. Складною була ніч, оголошувалася повітряна тривога. Детальні про це – далі пряма мова.
Відео, Війна РФ проти України, Події, Суспільство
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.