Війна РФ проти України, Головне, Події, Суспільство

Звернення голови Сумської ОВА Володимира Артюха до жителів Сумщини

Голова Сумської ОВА Володимир Артюх, за результатами аналізу оперативної обстановки в області, проінформував жителів Сумщини про наступне.

Перше: Обстановка на Сумщині залишається стабільно напруженою, але контрольованою. Вздовж нашого кордону ударних угруповань не спостерігається. Наступальних дій ворога не зафіксовано. Загрози вторгнення на територію області немає.

Друге. Обстріли з боку росії нашого прикордоння не припиняються ні на день. Їх інтенсивність та кількість тільки зростає. Обстріли здійснюються щоденно, у цілодобовому режимі, з використанням різних видів зброї – від кулеметів та мінометів до авіаударів. Така ситуація є загрозливою для безпеки та життя наших громадян.

Третє. Ми разом з військовими, головами громад та всіма силами оборони знаходимося на цілодобовому зв’язку. Бачимо, знаємо і контролюємо всю ситуацію.

Діалог із місцевим населенням щодо їх убезпечення постійно триває. Вся необхідна допомога їм надається. Всі, хто бажає захистити себе та рідних, знає, куди треба звертатися. Плани евакуації населення розроблені, – зазначив очільник області.

Обласною військовою адміністрацією разом з громадами відпрацьовані алгоритми дій, підготовлений транспорт, пальне, інші необхідні матеріальні засоби.

– Ще раз наголошую! Наші військові і всі сили оборони міцно тримають кордон на Сумщині. Ми посилюємо обороноздатність регіону, укріплюємо позиції. Керівництво прикордонних громад на своєму місці, воно постійно працює з населенням. Усі разом ідемо до Перемоги!, – наголосив голова Сумської ОВА.

Коментувати