Події, Спорт, Суспільство

Збірна України, у складі якої були шосткинці, виборола срібло на Чемпіонаті Європи з хокею на траві (+фото)

Закінчився Чемпіонат Європи з хокею на траві серед молодіжних команд в дівізіоні Championship III. На жаль, в фінальний зустрічі, збірна України поступилася збірній Швейцарії з рахунком 2-3, повідомляє спільнота Хокей на траві – Шостка-індорхокей

Але команда показала досить гідний хокей. Скажемо так, спрацювало правило ігрових видів спорту. Не забиваєш ти- забивають тобі. Хоч наша команда і пропустила перша, був забитий швидкий гол зі штрафного кутового на другий хвилині зустрічі, ми змогли зрівняти рахунок наприкінці першої чверті. Виборов свій двобій і зумів забити гол Дмитро Грубий.  Потім мали шість штрафних кутових, які не змогли реалізувати, декілька гольових  моментів. М’яч не йшов у ворота. Доречі, добре грав воротар збірної Швейцарії. А на прикінці третьої чверті, робимо ряд грубих помилок, привозимо пенальті в свої ворота. Денис Товстолиткін вгадав напрямок кидка, але не зміг відбити м’яча. 1-2. Через пару хвилин пропускаємо третій гол. 1-3. В четвертій чверті мали ініціативу, ігрову перевагу. За 40 секунд до кінця зустрічі, заробляємо штрафний кутовий. Владислав Шурабура його реалізовує.  Але на більше часу вже не вистачило. Наша команда програла 2-3. В нас срібло. 

Вже відомо!!! Збірна України виборола право в наступному Чемпіонаті U-21, грати в Championship II !!! Ми підвищілись в класі!!!!
   Вітаємо гравців, тренерів, лікарів, адміністраторів з гарною грою. Ми вами пишаємося. Молодці!!!
Наступний Championship U21 будуть грати гравці 2003 року народження та молодше. А це майже 75 відсотків складу…

Склад команди:
Воротарі: Товстолиткін Богдан 2002 м.Суми, Юрков Богдан 2003 м. Вінниця/м. Томашпіль
Польові: Жмеренюк Володимир 2002 м.Вінниця, Шурабура Владислав 2001 м. Бердичів, Мінчук Вадим 2001 м. Бердичів, Костечко Володимир 2001 м.Вінниця, Грубий Дмитро 2002 м.Вінниця,  Бойко Олександр 2005 м.Бердичів, Колієнко Костянтин 2003 м.Вінниця/м.Шостка, Яковенко Ростислав 2003 м.Шостка, Хмаренко Денис 2003 м. Суми, Цибуля Владислав 2004 м. Вінниця, Чернюк Владислав 2003 м. Бердичів, Железний Дмитро 2004 м. Суми.
Тренери: Касянчук Микола м. Вінниця, Черкас Андрій м. Бердичів.

Коментувати