Війна РФ проти України, Події, Суспільство

Збільшення ударних угруповань військ на кордоні Сумщини не спостерігається, проте загроза авіаударів залишається

На цьому акцентував увагу голова Сумської обласної військової адміністрації – начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ, повідомляє Сумська ОВА.

– Війна продовжується і ворог використовує всі можливі засоби, щоби знищити Україну та українців. російські терористи не мають сьогодні достатніх сил, щоби здійснювати масовані наземні операції. По землі на Сумщині їм не пройти, але щодо повітряної складової, то поки що ми не маємо можливості захистити наше небо на 100%. Ворог постійно шукає нові шляхи, випробовує на міцність нашу ППО. На вихідних було збито два розвідувальних БпЛА. Ми  не стоїмо на місці і нарощуємо сили протиповітряної оборони. Думаю, кілька минулих діб це довели. Разом з тим не варто ігнорувати сигнали повітряної тривоги, не піддавайтесь паніці, але подбайте про те, щоби захистити себе та близьких, – зазначив очільник області.

Варто зазначити, що за минулий тиждень відбулось 157 обстрілів прикордоння, з них 5 – авіаударів. Ворог активізувався майже у два рази, особливо у Сумському районі.

Коментувати