Шосткинською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення та доведено вину 62-річного чоловіка в розбещенні малолітньої. Вироком суду від 2 лютого 2022 року обвинуваченого засуджено до 6 років позбавлення волі (ч. 2 ст. 156 КК України), повідомляє Сумська обласна прокуратура.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/2-57-1024x576.jpg)
Встановлено, що до обвинуваченого в гості періодично приїжджав родич із малолітньою онукою, щоб попаритись у бані. Доки дід дівчинки був у лазні, його родич вчиняв із 6-річною дівчинкою розпусні дії. Близько року дитина мовчала, однак потім наважилась розповісти матері. Жінка невідкладно звернулась у поліцію. Попри те, що обвинувачений заперечував свою провину, в ході слідства факт розбещення підтвердився.
Досудове розслідування проведено слідчими Шосткинського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.