Авто, Гуманітарна допомога, Новини, Суспільство

За підтримки Німеччини і ЄС Шосткинська громада отримала соціальне таксі

В Україні зростає кількість ветеранів і цивільних, які зазнали травмувань унаслідок бойових дій, тому створення безбар’єрного середовища є важливим завданням територіальних громад і держави в цілому. В цьому Німеччина надає підтримку.

Послуга «Соціальне таксі» призначена для мешканців громад, які за станом здоров’я не можуть користуватися громадським транспортом, а також літніх людей. Завдяки такому авто вони зможуть дістатися до державних спеціалізованих закладів, комунальних і медичних установ та інших місць для отримання необхідної допомоги та послуг.

Проєкт соціального таксі розроблений з урахуванням особливих потреб вразливих категорій громадян України в партнерських громадах поблизу лінії зіткнення. Ми сподіваємося, що він допоможе громадянам краще долати труднощі, спричинені війною, – прокоментував Мартін Брайтмаєр, заступник керівника відділу співробітництва Посольства Німеччини в Україні.

Всього закуплено 31 спеціалізований автомобіль для громад в 9 областях України, решта 15 автомобілів буде передана громадам до кінця липня 2024 року. 29 транспортних засоби закуплені за кошти Уряду Німеччини та 2 – ЄС.

Коментувати