Війна РФ проти України, Події, Суспільство

За ніч і зранку ворог випустив понад сотню боєприпасів по прикордонню Сумщини: пошкоджено будинки, лінії електропередач та авто

Про ситуацію на Сумщині станом на 11 ранку 5 вересня 2022 року повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький. Він зазначив, що за ніч і зранку ворог випустив понад сотню боєприпасів по прикордонню Сумщини. Під обстріли потрапили 5 громад області.

Білопільська громада: о 23.30 внаслідок мінометного обстрілу (8 прильотів) громади пошкоджено приватний житловий та лінію електропередач (25 абонентів без електропостачання). Також постраждав автомобіль і деяких будинках повилiтали вiкна.

Миропільська громада: з 2 ночі відбувся мінометний обстріл: нараховано 14 прильотів. Обстріл продовжився і зранку, 22 прильоти із САУ. Пошкоджені лінії електропередач та будинок сільради.

Хотінська громада: з 01.28 був обстріл громади: 8 прильотів. Мінометний обстріл продовжився о третій годині, 16 прильотів.

Шалигинська громада: о 07.33 здійснено 30 пострілів зі стрілецької зброї. О 08.00 також було зафіксовано 18 вибухів з міномету.

Середино-Будська громада. 8 прильотів з міномету, після 10 ранку.

Постраждалих попередньо немає, інформація про руйнування оновлюється, – зазначив Живицький.

Коментувати