Для учнів художнього відділення дитячої школи мистецтв та їх викладачки Алевтини Філон новий 2025 рік розпочався з творчої презентації їх робіт. Вчора, 2 січня, у виставковій залі краєзнавчого музею панувала атмосфера мистецького свята та естетичної насолоди, тут відкрилася виставка «За мить до мрії». 35 учнів з трьох класів продемонстрували свої роботи та майстерність володіння різноманітними техніками, такими як флоромозаїка, батік та фактурний нетканий гобелен.
Викладачка по праву пишається своїми учнями, адже їм довелося, через безпекові заходи, вчитися й опановувати секрети мистецтва в дистанційному режимі.
Незважаючи на те, що діти працювали в такому режимі, вони виконали досить хороші роботи. Я щиро радію кожному їх успіху! Бажаю натхнення на наступний семестр.
Юні художники вразили присутніх своїми творчими роботами, їх оригінальністю та цікавою подачею. Наприклад картина, яка скомпонована з гречаної крупи, гороху, насіння та шкоринок мандарину вражає своєю фактурою та кольоровою гамою. Дивлячись на все це, не розумієш з якого матеріалу вона виконана. Тільки роздивившись зблизу, можна визначити задум майстра у техніці флоромозаїки.
Перші цьогорічні випускники Алевтини Філон, учні 6-го класу, виконали роботи у стилі флоромозаїки по мотивам творчості видатного українського художника живописця Григорія Синиці. Природні матеріали в дитячих роботах оживали, перетворювалися на дивовижні натюрморти та пейзажі, чудові квіти та фантастичних птахів.
Також юні майстри працювали й у стилі батік. Їх роботи витончені, пронизані емоціями та відчуттям прекрасного, чогось легкого та фантастичного.
І третя техніка, яку опанували учні Алевтини Філон, це картини в техніці нетканого гобелену. Вони вражають своєю природною теплотою та національним колоритом. Цей стиль ще називають килимовою технікою вишивання, махровою вишивкою. Він створюється шляхом нашарування та закріплення волокон без традиційного ткання. Це живопис, виконаний нитками.
На виставці були й скульптури, які створили діти під час навчання у художньому відділенні. Яскраві, чудернацькі тварини та птахи, виконані за мотивами творчості народної художниці України Марії Примаченко в техніці пап’є-маше, привертали увагу відвідувачів виставки. Адже діти показали свою різнопланову майстерність, вміння працювати ще й зі скульптурою
Цього дня на адресу талановитої молоді пролунали слова підтримки та побажання творчих злетів і натхнення. Дітей привітав директор ДШМ Юрій Лоза та завідувачка художнім відділенням Ольга Сергієнко і викладачка ДШМ Лариса Логвин. Кожен учасник виставки отримав грамоту та новорічний подарунок.
Виставка «За мить до мрії» продовжує працювати у Шосткинському краєзнавчому музеї. Кожен бажаючий може відвідати та насолодитися дитячими мріями та їх неперевершиним талантом.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.