Новини, Поліція, Суспільство

За минулу добу на Сумщині викрили 6 наркозлочинів, в тому числі і в Шостці

Минулої доби співробітники територіальних підрозділів поліції на території Сумської області зафіксували 6 фактів у сфері незаконного зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у громадян.

Так, у Конотопі при особистому огляді у 37-річного місцевого мешканця було виявлено наркотичну речовину амфетамін, вагою близько 2 грамів. На місце події спрямовано слідчо-оперативну групу поліції, яка й задокументувала даний епізод.

Також вчора у Ромнах правоохоронці отримали оперативну інформацію про те, що 39-річна жінка може мати при собі наркотичні речовини. Під час поверхневої перевірки в неї виявлено особливо небезпечну наркотичну речовину «Альфа-PVP», вагою 2,4 грама.

Крім того, психотропи або наркотики були виявлені працівниками поліції у мешканців Сум, Лебедина та Шостки. В кожному з випадків виявлене було вилучено та направлено на дослідження до Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

За даними фактами дізнавачами поліції відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Розпочате досудове розслідування.

Коментувати