Заступник голови Новослобідської громади на Сумщині Олексій Шибаєв, якого кілька днів тому захопили в полон російські військові, живий і на волі. Про це повідомив у Телеграмі голова Сумської ОВА Дмитро Живицький:
– Шибаєв Олексій Михайлович, заступник голови Новослобідської громади живий! Зараз він разом з бійцями тероборони Білопілля. Дякую усім причетним до його звільнення, – написав Дмитро Живицький.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/Шибаев.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.