Втрата, Події, Суспільство

Загинув, рятуючи поранених побратимів: завтра у Шостці проведуть в останню путь земляка-захисника Єгора Чижова

Завтра, 25 серпня, Шосткинщина прощатиметься зі своїм земляком, захисником Батьківщини Єгором Чижовим.

Панахида розпочнеться о 10.00 у церкві Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ (вул. Соборна 1-А, Садовий мікрорайон). Початок траурної церемонії – об 11.00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13). Про це повідомляє Шосткинська міська рада.

Єгор Чижов народився 18 червня 2000 року в Шостці. Згодом родина переїхала до Маріуполя, де і проживала до 2014 року.

В 2014 році, з початком війни, Єгор повернувся до рідної Шосткинщини в село Глазове.

В 2016 році Єгор закінчив Глазівську загальноосвітню    школу    та вступив до Шосткинського  медичного коледжу, де здобув медичну освіту.

В 2020 році був призваний на строкову військову службу. З початком повномасштабного вторгнення Єгор добровільно став на захист Батьківщини.

Він виконував обов’язки бойового медика. Ризикуючи власним життям надавав допомогу пораненим.

Робив це з честю у лавах бригади наступу «Спартан».

Бойовий побратим Єгора  так пише про  загиблого героя:  

18 серпня 2023 року  загинув мій побратим Єгор (Чижик) Чижов.  Друзі,  я хочу поділитись з вами, ви повинні знати яка це була Людина. З першого дня повномасштабного вторгнення він як і багато хто з нас взяв до руки зброю і пішов захищати Батьківщину.

Декілька місяців Єгор ніс службу у місцевій військовій частині, але усвідомлення того факту,  що під час війни ти охороняєш металобрухт не давало спокою його світлій душі і, як тільки з’явилася можливість  перевівся  в частину оперативного призначення (це ті частини, які безпосередньо беруть участь у бойових діях),  він був одним з небагатьох,  хто не зміг сидіти у відносній безпеці у Шостці .

І першого дня осені ми з Єгором і трьома побратимами приїхали до Харкова, декілька тижнів підготовки і ми у лавах майбутньої бригади наступу «Спартан» . Так як Єгор мав медичну освіту, він виконував обов’язки бойового медика, і робив він це добре, часто Єгор надавав допомогу пораненим навіть ризикуючи своїм власним життям. Так сталося, що наш підрозділ виконував бойові завдання на найскладніших ділянках фронту. На час нашого приїзду в Новоселівці, потім в Соледарі, а з годом у Бахмуті.

А сьогодні зі мною зв’язалися побратими і сказали що Єгор загинув, загинув мій «Синок», так я його жартома називав, будучи легко пораненим до останнього надавав допомогу нашім хлопцям. Єгоре, я ніколи тебе не забуду.

Єгор був відданим другом та побратимом, поважав чесність та порядність. Любив та цінував своїх рідних.

Він  назавжди залишиться в серцях рідних та друзів  таким,  яким  він був – доброзичливим, чесним, порядним, відповідальним, великим патріотом України.

Шосткинщина вкотре  втратила одного з найкращих своїх синів…

Єгор Андрійович Чижов загинув 18 серпня 2023 року в районі населеного пункту Роботине, рятуючи поранених побратимів.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас! Щирі співчуття рідним і близьким.

Коментувати