Втрата, Події, Суспільство

Завтра Шосткинщина прощатиметься із захисником Батьківщини Явором Артемом Васильовичем

Шосткинська міська рада запрошує всіх прийти і вклонитися пам’яті героя, який віддав життя за мир і свободу рідної землі. Траурні заходи розпочнуться 23 серпня о 11.00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13).

Артем Явір народився 7 березня 1992 року в місті Олександрія Кіровоградської області. В дитинстві він був жвавим, чуйним і ласкавим хлопчиком, який тішив материнське серце. До 5-го класу навчався в Новопразькій школі, а потім разом з батьками переїхав до Шостки.

Вчителі згадують Артема як відкриту людину, яскраву особистість: «Він був завжди товариським, мав багато друзів. Щирий, добрий, завжди усміхнений хлопчина, якого любили однокласники і вчителі».

По закінченню навчання Артем Явір став студентом університету, але завершити освіту не довелось. З початком бойових дій на Сході у 2014 році юнак вступив до лав Національної Гвардії. Два роки прослужив у місті Бердянськ, зарекомендував себе як відповідальна людина та вірний бойовий товариш, готовий завжди прийти на допомогу.

Його любов до Батьківщини була настільки великою, що з початком повномасштабного вторгнення молодий чоловік залишив Іспанію, де працював вже 5 років і мужньо став на захист України. До останнього подиху наш земляк залишався вірним військовій честі та присязі. Він гаряче любив життя, любив своїх рідних і друзів, усім серцем вірив у світле майбутнє та Перемогу! Він був найкращим сином, товаришем, бойовим побратимом… Його сонячна посмішка завжди залишиться в пам’яті всіх, хто знав відважного захисника…

– Шосткинщина низько вклоняється своєму Герою, молиться Господу за упокій його душі і за підтримку близьких… Вічна слава та вічна шана Воїну Світла!, – зазначають у Шосткинській міській раді.

Коментувати