Війна РФ проти України, Втрата, Події, Суспільство

Завтра Шосткинщина прощатиметься зі своїм земляком, захисником Батьківщини Вадимом Коломійцем

Панахида розпочнеться 30 серпня о 10.00 у церкві Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ (вул. Соборна 1-А, Садовий мікрорайон). Початок траурної церемонії – об 11.00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13). Про це повідомляє Шосткинська міська рада.

Вадим Коломієць народився 25 вересня 1989 року в селі Любарці Бориспільського району Київської області. Згодом родина переїхала до Шостки.
Середню освіту Вадим отримав в Шосткинській загальноосвітній школі № 9.
В 2005 році вступив до Глухівського коледжу Сумського національного аграрного університету на спеціальність «Електрифікація та автоматизація сільського господарства», який закінчив з відзнакою.

Шкільні та студентські друзі назавжди запам’ятають Вадима як веселого та доброзичливого, але в той же час серйозного та відповідального хлопця. Він завжди активно брав участь у громадському та спортивному житті школи та коледжу, був надійним та тактовним другом. Завжди був душею будь-якої компанії.

Своє покликання він знайшов у будівельній сфері.

Вадим обожнював свою сім’ю, був надійної підтримкою та опорою для родини. У загиблого героя залишились батько, мати, сестра та племінниця.

Він був справжнім патріотом України та мріяв про сильну та незалежну країну, будував плани на майбутнє.

Із січня 2023 р. Вадим добровільно пішов до лав ЗСУ захищати своїх рідних, близьких, свою землю, свою державу.

За час проходження військової служби зарекомендував себе виключно позитивно, був відповідальним та небайдужим.

Вадим Коломієць героїчно загинув 23 серпня 2023 під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Старомайорське Волноваського району Донецької області.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас! Щирі співчуття рідним і близьким.

Коментувати