Втрата, Події, Суспільство

Завтра Шосткинщина прощатиметься зі своїм земляком, захисником Батьківщини Артемом Демченком

Панахида розпочнеться 31 травня о 10.00 у церкві Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ (вул. Соборна 1-А, Садовий мікрорайон). Початок траурної церемонії – об 11.00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13). Про це повідомляє Шосткинська міська рада.

Артем Демченко народився 9 січня 1991 року у місті Шостка. Більша частина його життя була пов’язана з рідним містом. Тут він отримав освіту у загальноосвітній школі №7, знайшов багато друзів. Протягом кількох років хлопчик активно займався хокеєм на траві, відвідував спортивний гурток. Професійну освіту Артем здобув на базі Шосткинського ВПУ-19, за спеціальністю «автослюсар».

Протягом життя чоловіку довелося попрацювати на декількох підприємствах, останнім місцем роботи стало КП ВУВКГ «Водоканал».

Одним з яскравих захоплень Артема була техніка, особливо – автомобілі. Чоловік дбайливо ремонтував і доглядав свого «залізного коня», намагаючись все робити власноруч.

В жовтні 2022 року Артем Демченко став на захист незалежності і свободи України, вступивши до лав ЗСУ. Боронив Північний кордон Батьківщини, дуже мріяв про довгоочікувану зустріч з родиною – матір’ю, батьком, братом. Мріяв про мирне і гідне життя… Службу проходив на посаді молодшого інспектора прикордонної служби, помічника гранатометника.

30 травня цього року, під час виконання бойового завдання, Демченко Артем Миколайович героїчно загинув під час ворожого обстрілу, отримавши несумісні з життям травми.

Доземний уклін родині нашого Захисника. Глибока подяка і вічна шана за його подвиг, за особистий вагомий внесок у наближення Перемоги України. Вічна слава Герою!

Коментувати