Втрата, Події, Суспільство

Завтра Шосткинщина проведе в останню путь захисника України Павла Бардакова

Завтра, 7 березня, Шосткинщина прощатиметься зі своїм земляком, захисником Батьківщини Бардаковим Павлом Сергійовичем. Про це повідомляє Шосткинська міська рада.

Панахида розпочнеться о 10.00 у церкві Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ (вул. Соборна 1-А, Садовий мікрорайон). Початок траурної церемонії – об 11.00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13).

Павло Бардаков народився 3 серпня 1979  року в селищі Вороніж Шосткинського району. Тут минули його дитячі та юнацькі роки.

З 1984 по 1994 роки навчався  у Воронізькій загальноосвітній школі № 1. По закінченню школи вступив до Воронізького професійно – технічного училища № 42, де отримав спеціальність тракториста. В 2008 році навчався та закінчив Глухівський професійний ліцей за спеціальністю «верстатник деревообробних  верстатів».

З 2015 по 2022 році працював в Києві монтажником по висотним роботам.

Різноманітна техніка, ремонт машин стали справжнім покликанням в житті Павла, його професією та одночасно хобі. За спогадами дружини Наталії, Павло з будь якого несправного приладу міг зробити «цукерочку». Коли приїздив до батьків в гості, їх хата перетворювалася на майстерню з радіотехніки.

В 2020 році на Новий рік Павло познайомився з майбутньою дружиною Наталією. В тому ж році закохані одружилися.

Павло завжди мріяв про велику сім’ю, де багато дітей, про затишний сімейний будинок. На жаль, війна не дала здійснити ці плани…

Люблячий син та чоловік, який ставився до своїх рідних з великою повагою та розумінням, – таким назавжди Павло залишиться в спогадах своїх рідних.

Павло завжди мав багато друзів, був відданим та вірним товаришем, людиною з великим та добрим серцем.

У 2014 – 2015 роках  році брав участь в антитерористичній операції на сході України.

На початок війни,  у лютому 2022 року,  Павло  з дружиною були  в Києві. По поверненню  в Шостку разом прийняли рішення, разом прийшли до Шосткинського військкомату та  разом  вступили до лав ЗСУ, щоб боронити Україну від ворога.

«Ми обов’язково переможемо! Все буде добре!», – так завжди казав Павло.

Павло Сергійович Бардаков загинув 3 березня 2023 року біля населеного пункту Оріхово – Василівка Донецької області, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу та незалежність.

Доземний уклін нашому захиснику! Вічна шана. Вічна подяка. Вічна пам’ять.

Коментувати