Вдень 18 січня по Сумській області та м. Суми очікується ожеледь, протягом доби хуртовина, пориви південно-східного вітру, 17-22м/с, на дорогах ожеледиця ( I рівень небезпечності, жовтий). Про це повідомляє Сумський гідрометцентр.
Головне управління ДСНС України у Сумській області у свою чергу закликає водіїв та пішоходів бути обережними під час перебування на вулиці.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/ad30a0ba-a614-4437-ae07-34834526589d-1024x576.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.