Благодійність, Сільгоспгосподарство

Завдяки грантовій програмі родина з Шосткинщини почала розводити перепілок (+відео)

Родина Жидкових мешкає у смт Вороніж, що у Шосткинському районі. Завдяки участі у Програмі, облаштували для курчат спеціальне приміщення, працюють над його утепленням та вдосконаленням опалення, щоб збільшти поголів’я як мінімум до півтисячі перепелів.

Думка розводити перепілок зріла давно, а тут якраз дізнався у Центрі зайнятості про запровадження Програми підтримки домогосподарств від Українського Червоного Хреста.

У моєї жінки алергія на курячі яйця. Оце вам і причина навіщо ми розводимо перепілок. І смачно, і корисно, і без алергічних реакцій. – розповідає Олександр Жидков про своє перепелине хазяйство.

Нагадаємо, Товариством Червоного Хреста України за сприяння Шведського Червоного Хреста на Сумщині реалізовується Програма підтримки життєдіяльності домогосподарств, які зазнали негативного впливу від наслідків війни.

Участь у програмі беруть мешканці Клишківського, Чапліївського та Воронізького старостинських округів, а також міста Шостка.150 домогосподарств отримали фінансовий транш на розвиток власної справи.

Коментувати