Новини, Суспільство

Жінок Сумщини запрошують приєднатись до лав Громадської організації “Об’єднання матерів і дружин Захисників України”

Представниці відокремленого підрозділу Всеукраїнської ГО «Об’єднання матерів і дружин захисників України» у Сумській області презентували свою діяльність на засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сумській обласній ОВА.

До складу організації входять жінки із родин українських воїнів, котрі обʼєдналися заради допомоги одна одній та ефективної співпраці з партнерами для комплексної підтримки родин захисників.

З цією метою вони працюють за чотирма напрямками: адвокаційним, соціально-реабілітаційним, гуманітарним та підвищення економічної спроможності.

Членкині також впроваджують ряд власних проєктів, долучаються до різних ініціатив та постійно займаються розширенням свого представництва в області.

Для налагодження ефективної взаємодії та об’єднання спільних зусиль у наданні підтримки жінкам захисників заступниця начальника обласної військової адміністрації Олена БОЙКО внесла пропозицію долучити представників даної організації до складу Координаційного центру підтримки цивільного населення.

За її словами, така співпраця допоможе обласній владі розширити аудиторію людей, які зможуть дізнатися більше про можливості допомоги від держави, громадського сектору та міжнародних донорів тощо.

Ваш досвід та напрацювання є вкрай важливим для подальшої співпраці та реалізації ініціатив за різними напрямками. Зокрема, це стосується питань ментальної підтримки, гуманітарної допомоги, стимулювання бізнес-ідей – сюди обов’язково потрібно залучати і жінок з родин військових, – підкреслила Олена Бойко.

Коментувати