Як повідомляють у Шосткинському районному управлінні поліції, Слідчі, дізнавачки, співробітниці кадрів, сектору моніторингу та відділу превенції сьогодні охороняють правопорядок у Шостці, патрулюючи вулиці міста, а також допомагають громадянам, які потрапили у скрутне становище.Дівчата впевнені, що таким чином вони не тільки роблять все можливе, аби населення почувалося в безпеці в цей воєнний час, а й наближають України до перемоги. Єднаймося! Разом до перемоги!
102, Війна РФ проти України, Фоторепортаж
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.