Допомога, Новини, Суспільство

Жителі Сумщини отримають ваучери для ремонту пошкодженого обстрілами житла

У Мінреінтеграції повідомили,що мешканці прифронтових областей отримають ваучери для ремонту пошкодженого обстрілами житла.

Міжнародна організація з міграції за підтримки Європейського Союзу розпочала програму ваучерної допомоги для невідкладного ремонту житла, що зазнало пошкоджень внаслідок обстрілів. Про це йдеться на сайті МОМ.

Програма триватиме до серпня 2024 року та має на меті допомогти людям швидко відремонтувати будинки, які постраждали від атак.

Долучитися до неї можуть українці, які проживають у Харківській, Сумській, Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській та Запорізькій областях. А також якщо вони зафіксували факт пошкодження житла, звернувшись до органів місцевої влади.

За ваучери можна буде придбати: OSB-плити, піно-ізоляційні матеріали, ручний неелектричний інструмент (ножі, пилки, молотки), плівки, тенти, брезент тощо. Також вони дадуть змогу оплатити доставку матеріалів.

Українці, заявки яких схвалять, отримають SMS-повідомлення із подробицями програми та інструкцією з використання ваучера.

Докладну інформацію про програму можна дізнатися за безкоштовним номером гарячої лінії МОМ: 0 800 215 015. Дзвінки приймають по буднях із 09:00 до 17:00.

Фото ілюстративне

Коментувати