Новини, Поліція, Суспільство

Жителі села на прикордонні Сумщини виявили ворожий БпЛА на своєму городі

Спеціалісти вибухотехнічної служби поліції знищили ворожий БпЛА у одному із сіл прикордоння, який впав на присадибну ділянку до мирних жителів.

Днями до поліції надійшло повідомлення від мешканців села, яке знаходиться в безпосередній близькості до кордону з рф, які повідомили, що виявили у себе в городі невідомий літальний апарат.

Як встановили правоохоронці під час проведення росіянами чергової повітряної атаки України, силами протиповітряної оборони було збито ударний безпілотний літальний апарат ворога. На щастя, коли він впав на землю, то не здетонував, але безпосередня близькість вибухонебезпечного предмета до людей – щохвилини наражала їх на небезпеку.

Мобільна група вибухотехніків негайно прибула за вказаною адресою, оглянула пошкоджений БПЛА та знищила його на місці шляхом підриву, так як він міг вибухнути у будь-який час.

Нагадуємо, якщо ви виявили вибухонебезпечні або підозрілі предмети КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО:

– Торкатися та пересувати їх, брати в руки;

– Допускати скупчення людей біля них;

– Намагатися самостійно знешкодити знахідку.

У випадку виявлення небезпечної знахідки необхідно негайно повідомити поліцію – за номером «102» або ДСНС за номером «101».

Знайдені боєприпаси або предмети, що схожі на них, повинні бути знешкоджені тільки фахівцями. Будьте обачними та обережними!

Коментувати