Як повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області, за допомогою до правоохоронців звернулась 66-річна жителька. Шостки. Вона розповіла, що їй зателефонував невідомий, який представився працівником служби безпеки банку.
Зловмисник повідомив, що з банківської картки потерпілої намагались зняти грошові кошти, а для того щоб відмінити дану операцію потрібно назвати персональні дані картки. Після того, як заявниця повідомила вказану інформацію, з її рахунку зникли грошові кошти в сумі 155 тисячі грн.
У поліції за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та вживаються всі необхідні заходи для встановлення осіби зловмисника.
Правоохоронці вкотре нагадують громадянам:
– не потрібно довіряти невідомим особам, які телефонують та повідомляють, що з вашої картки намагаються зняти гроші або вона заблокована
– не виконуйте ніяких операцій, пов’язаних з розголошенням персональних даних вашої банківської картки
– будьте уважними при покупці або продажі товару через мережу Інтернет
– не довіряйте невідомим особам, які телефонуючи повідомляють вам, що трапилась біда з вашими рідними.
– усі фінансові операції виконуйте виключно у банківській установі.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.