Події, Спорт

Екс-гравець збірної України про нового головного тренера

«Було прийняте правильне рішення. Дуже хочу, щоб у нього вийшло»

Екс-гравець національної збірної України Володимир Микитін в ексклюзивному інтерв’ю спортивному порталу meta-ratings.com.ua поділився своєю думкою про нового наставника головної команди країни.

З Петраковим Володимир Микитін знайомий вже давно, особливо часто вони контактували, під час одночасного очолювання футбольних клубів, Петраков був тренером юніорської збірної України, а Микитін – «Зорі» (U-19).

За словами Володимира, Петраков – дуже відповідальний, вимогливий фахівець, сильний мотиватор. Екс-гравець збірної вважає, що було прийнято правильне рішення, коли довірили Олександру Васильовичу головну команду країни.

Це буде справжнім викликом для нового тренера головної команди країни. Дуже багато буде залежати від того, як швидко Петраков знайде спільну мову з лідерами збірної. 

Нагадаємо, що першого вересня національна збірна України з футболу проведе в гостях відбірковий поєдинок чемпіонату світу з Казахстаном, під керівництвом нового головного тренера – Олександра Петракова.

На даний момент питання про перенесення матчу Казахстан – Україна в іншу в країну не йде. Підготовка до матчу з українцями казахською стороною ведеться в плановому режимі.

Коментувати