Події, Суспільство

Діти із Сумщини вирушили на відпочинок до Туреччини

До провінції Мугла поїхали 33 дитини-сироти, позбавлені батьківського піклування із 9 прийомних родин області у супроводі мам-вихователів.

Малечу у захоплюючу подорож провів начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ та подарував їм на згадку про майбутню мандрівку сувеніри, повідомляє Сумська ОВА.

Поїздка організована за ініціативи дружини Президента Турецької Республіки пані Еміне ЕРДОГАН та дружини Президента України пані Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ на запрошення посольства Турецької республіки.

З великою радістю сьогодні проводжаємо наших дітей на відпочинок до Туреччини і з нетерпінням чекатимемо на їх повернення додому. Набирайтесь сил, оздоровлюйтесь, спробуйте на цей період переключитися із режиму війни на безпечний і цікавий відпочинок, – зазначив очільник Сумщини.

Із сніжної української зими до теплого турецького краю попрямували 9 прийомних родин із Роменської, Тростянцецької, Садівської, Верхньосироватської, Миколаївської громад.

Відпочинок розрахований на 9 днів, упродовж яких дітвора порине у світ подорожей та нових відкриттів.

Програма дозвілля підготовлена Губернаторством провінції Мугла та включає відвідування історичних та культурних пам’яток, дитячих центрів розвитку і розваг, а також зустрічі з представниками українського консульства в Турецькій Республіці.

Коментувати