Сьогодні по вулиці Марата в Шостці водій автомобіля Chevrolet скоїв наїзд на електроопору. В результаті ДТП тілесні ушкодження отримали керманич легковика та пасажирка, яких доставили до лікарні, повідомляє Поліція Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/278918450_320733500171902_6734479934521916187_n-1024x783.jpg)
Як попередньо встановили співробітники поліції, 46-річний водій не впорався з керуванням автомобіля та скоїв наїзд на електроопору. В результаті автопригоди тілесні ушкодження отримали керманич та 29-річна пасажирка. Обох доправили до лікарні.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/279497611_320733513505234_499716680604724291_n-1024x768.jpg)
За попередніми даними, водій легковика перебував за кермом з ознаками алкогольного сп’яніння. У поліції за даним фактом проводять перевірку, встановлюючи причини та обставини дорожньо-транспортної пригоди.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.