Внаслідок наїзду позашляховика постраждала жінка – пішохід, яку з тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні. Подія сталася вчора, 3 лютого, в селищі Вороніж, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273239470_267720175473235_8126662228246712967_n-1-1024x768.jpg)
Як попередньо встановили співробітники поліції, автомобіль Mitsubishi, під керуванням 38-річного жителя Шостки, скоїв наїзд на 40-річну жительку селища Вороніж, яка в цей час рухалася по проїзній частині в попутному напрямку. Постраждалу жінку з тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273301850_267720165473236_5178366679615969986_n-1024x768.jpg)
У поліції за даним фактом проводиться перевірка, під час якої правоохоронці з’ясовують причини та обставини автопригоди. Відділ комунікації поліції Сумської області
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.