З 22 години 17 грудня до 8 ранку 18 грудня на Сумщині відмінені ГПВ. Тобто, усю ніч ми будемо без відключень, бо вкладаємось у визначенні енергетиками ліміти. Процес повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
– Але завтра зранку знову починаємо економно споживати електроенергію, щоб уникнути аварійних відключень!, – зазначив він.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.