![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/мыныстерка-3-1024x682.jpg)
Про робочий візит до Сумської області заступниці Міністра Внутрішніх справ інформує Сумська обласна військова адміністрація.
Катерина Павліченко у відомчому медзакладі поспілкувалася з лікарями та пацієнтами — правоохоронцями, які дістали поранення на передовій. Обговорили технічне оснащення лікарні, процес реабілітації, питання психологічної підтримки поранених бійців та членів їхніх родин.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/мыныстерка-1024x682.jpg)
Під час перебування на Сумщині зустрілася з прикордонниками, поліцейськими та рятувальниками. 20 службовців отримали відомчі нагороди.
Заступниця Міністра Внутрішніх справ провела робочу зустріч з керівництвом Сумської обласної військової адміністрації та працівниками місцевого управління освіти. Обговорили питання реалізації та масштабування проєкту та«Служба освітньої безпеки».
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/мыныстерка-2-1024x682.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.