Відео, Влада, Новини, Суспільство

До початку опалювального періоду, ми повинні відновити і запрацювати на пятьох дровяних котельнях, – Микола Нога (+ відео)

Розпочинаючи апаратну нараду, міський голова Микола Нога нагадав присутнім про обстріл обласного центру. Він наголосив, що загроза з боку агресора продовжується, тому Шосткинська громада продовжує працювати над будівництвом фортифікаційних споруд.

Керманич громади проінформував про підготовчі роботи до наступного опалювального сезону.

Проводяться роботи по збільшенню котелень, які будуть працювати на дровах. У даний час така робота проводиться на трьох котельнях, на двух – ведуться підготовчі роботи, закупляється відповідне технологічне обладнання. До початку опалювального періоду, ми повинні відновити і запрацювати на пятьох дровяних котельнях.

Микола Нога відзначив деяких старост Шосткинських старостинських округів, які проводять активну й планову роботу по підготовці до осінньо-зимового періоду. Серед них – Надія Осипенко, староста Каліївського старостинського округу, яка організувала спилювання аварійних дерев на вулицях села та Олександр Дуб, Івотський староста на власному тракторі допомагає селянам з польовими роботами.

Отака планова, спокійна підготовча робота до зими проводиться в багатьох старостинських округах і це надзвичайно похвально.

Коментувати