Війна РФ проти України, Події, Суспільство

До переліку територій, де тривають бойові дії, включили Шосткинську громаду

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується. Про це 11 липня повідомили на сайті Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Станом на 08.07.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.

Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (51), Дніпропетровської (7), Луганської (37), Запорізької (53), Херсонської (49), Миколаївської (24), Сумської (19), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 311 громад.

Згідно, з оновленим переліком у Шосткинському районі до переліку громад, які було визнано такими, що розташовані в районі проведення бойових дій, додалася і Шосткинська громада.

Як інформує Мінреінтеграції, усі внутрішньо переміщені особи, які перемістилися з цих громад, отримають грошову допомогу від держави.

Головне фото – ілюстративне

     

Коментувати