Новини, Поліція, Суспільство

До малечі Шосткинського Центру дитячого розвитку завітали поліцейські офіцери

Днями правоохоронці завітали у Центр дитячого розвитку «Майстерня Знань Шостка» аби розповісти його вихованцям про правила поводження на вулиці у період літніх канікул.

Поліцейські офіцери Шосткинської громади спільно з інспектором сектору дотримання прав людини Шосткинського районного управління поліції зустрілися з малечею, яка займається у дитячому центрі.

Гості розповіли дітям про правила пожежної та мінної безпеки. Ознайомили з основними положеннями Правил дорожнього руху, акцентувавши на обов’язках їх учасників.

Також, обговорили з дітьми питання правил техніки безпеки під час перебування у зонах відпочинку, зокрема на водоймах. Крім того, нагадали вихованцям щодо алгоритму дій під час отримання повідомлення про сигнал повітряної тривоги.

Цікавою частиною заходу стало ознайомлення дітлахів зі спеціальними засобами поліцейських та їх службовим автомобілем. Тим паче, що інспектори поліції дозволили приміряти на себе каски, бронежилети та інше спорядження, а також посидіти у поліцейському авто, відчувши себе справжнім правоохоронцем.

Коментувати