З 2023 року Україна почала відзначати День Європи разом із Євросоюзом, адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою.
До цього свята у Воронізькій бібліотеці-філії для дітей Шосткинської територіальної громади організовано інформаційну експозицію «Європа в об’єктиві» та книжкову виставку «Ми – європейці», де зібрана література про країни Європи, Європейський Союз, його історію та сучасність, європейські цінності та можливості, які надає ЄС українцям.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440461287_977269880647591_5241410145823307739_n-1024x768.jpg)
Для маленьких читачів бібліотеки провели інтернет-круїз «Вивчаємо Європу разом» . Під час віртуальної мандрівки діти розширили свої знання про історію виникнення свята, «відвідали» Францію, Італію, Германію, Швецію, Швейцарію та інші країни, дізналися багато цікавого про традиції і звичаї цих країн.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441501106_977269777314268_4512044030999915606_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440357846_977269753980937_2287681635597937928_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441526360_977269860647593_792128685546609796_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438169839_977269640647615_1024440862374614889_n.jpg)
А насамкінець діти виконали пісню «Ой, у лузі червона калина», висловивши цим свою любов до рідної України, яку вони бачать у складі Євросоюзу.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.