Принагідно до Дня художника у Шостці відкрилась незвичайна виставка, створена викладачами художнього відділення ДШМ. Усі роботи відрізняються різноманітними техніками та тематикою. На мистецький захід завітали представники міської влади, які нагородили педагогів дошкільного закладу грамотами та подарунками. Усі деталі – на відео.
Відео, Культура, Події, ТРК "Акцент"
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.