До Дня Конституції України у парку Свободи відбулися змагання з диск- гольфу. Організатором змагань виступили відділ молоді Шосткинської міської ради та Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/06/290848810_2822843854690171_4437426942994152134_n.jpg)
– Взяла участь у заході молодь Шосткинського ВПУ. Віримо в Перемогу!!!, – написала на своїй сторінці у Фейсбук Ольга Сокульська, завідуюча сектором молоді ШМР.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/06/290750154_2822843928023497_171232701248291146_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/06/290761062_2822843978023492_8722302351726740256_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/06/290992997_2822843888023501_2029880557843104541_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.