Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у Чапліївському старостинському окрузі відділом молоді разом зі службою у справах дітей, старостою Пластуном С.М. та мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги, за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, особам постраждалим від насильства організовано спільний семінар – тренінг «Стилі виховання дітей в родині».
Про це повідомляє очільниця відділу молоді Ольга Сокульська. За її словами, у Чапліївському старостинському округу три прийомні родини присвятили своє життя вихованню шістьом дітям.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/445186639_3265159717125247_4798110254456955945_n-1024x768.jpg)
Перед батьками виступила начальник служби у справах дітей Ольга Гришкова з законодавчими нормами щодо прийомних дітей, надала юридичні поради та відповіла на питання.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/445185658_3265159827125236_3291125531885384826_n-1024x768.jpg)
Ознайомила прийомних батьків з роботою мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам постраждалим від насильства та заходами по запобіганню домашньому насильству керівник бригади В. Трегуб.
Психолог мобільної бригади Тетяна Вітер-Єкименко провела тренінг «Стилі виховання дітей в родині», надала практичні поради щодо виховання прийомних дітей в родині , порекомендувала приймати дітей такими як вони є, розуміти, що це діти з непростими долями та важким досвідом.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/445757027_3265160163791869_4474445597525321198_n-980x768-1-1.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.