Війна РФ проти України, Події, Суспільство

ДОРОГИ ДО ПЕРЕМОГИ, – Микола Нога

Міський голова Микола Нога, на сторінці у Фейсбук опублікував пост, який назвав “ДОРОГИ ДО ПЕРЕМОГИ”. Наводимо текс повністю:

Тільки-но завершилась повітряна тривога в одному із міст України! Здається, з‘явилась крихта миру і спокою… По дому, пристосованому під готель, похмуро ходять переселенці. Нам з декількома військовими дісталась простора кімната. Готуємось відпочивати – завтра зворотній шлях додому. Раптом схвильований голос одного з військових повідомив про напад на автомобілі, які залишили на спеціалізованій зупинці!

Хвилина мовчання…Вечір. Нервові випробування! Але ж може бути пошкоджений і наш автомобіль! Запропонував їхати разом. Декілька хвилин на збір.. За кермом зовсім молодий військовий!

Машина стрімко мчить по вулиці, віртуозно оминає перешкоди. Враження як на автомобільному Rallу! Намагаюсь заспокоїти водія, але марно. Стрімкий рух прискорюється, клацнув передернутий затвор автомата, машина у цілі..стрибок військових…порушники обличчям на землі. Психологічна атака… Сльози шоку, переляку і вибачення! Довелось вмовляти військових відпустити громадянських осіб, які без особливого злого умислу скоїли порушення.

Назад їдемо спокійно, зовсім інший ритм, інша атмосфера, інша концентрація уваги. За вікном промайнули житлові будинки, на вулиці – привітні обличчя мирних людей. Ось тільки тоді, на контрасті, в свідомості сплило розуміння мотивованості бійців Української армії! Зараз багато хто говорить і навіть дискутує в усьому світі про це! Багато хто пов‘язує це з почуттям патріотизму, забезпеченістю, вишколом, бійців і командирів…

Та вчора я побачив мотивованість іншу – Українську.

Чітка, беззаперечна Українська мотивація прийшла до нас з козацьких часів. Адже тоді вона кувалась і загартовувалась на берегах Запорізької Січі, там народжувались козаки-характерники! Вони били всіх і вся! Вони перемагали будь-якого ворога!

Так Бог розпорядився, що за останні 8 років українці, по аналогії з козаками, мужніли і загартовувались поруч, на берегах Сіверського Донця, в окопах і бліндажах АТО. Генетичний спадок козаків-характерників сьогодні проявляється і мотивує воїнів Української армії. З нього виростає мужність і сила, яку неможливо перемогти!

Перш за все, бійці обстріляні, професійно навчені, а головне сконцентровані на результат таким чином, що за долі секунди… голими руками задушать ворога-супостата. І не один, а всі разом, цілим колективом! Ось яка Українська мотивація до перемоги, впала мені в очі…

Сьогодні більшість лідерів європейських країн вагаються у виборі, чим допомагати Україні. Багато говорять: ми згаяли час, коли Путін був слабший. Господа, Пані та Панове, ніхто нічого не упустив! Сьогодні настав зірковий час України для порятунку всього світу! Так допоможіть їй сучасною зброєю. Не чекайте, щоб Український солдат передушив окупантів голими руками…! У вас немає таких вмотивованих воїнів і не може бути в найближчий час! Хто допоможе нам сьогодні – тому допоможемо ми завтра!

Слава Богу! Слава Україні! Україна навічно!

Коментувати