Про подробиці ракетного обстрілу нашого району повідомив у своєму відеозвіті за 8 квітня голова ОВА Дмитро Живицький. Нагадаємо, що вчора рано вранці російські війська обстріляли село Собичеве.
– Населений пункт був атакований з повітря. Ракета потрапила на подвір’я приватного будинку. Вибухом було пошкоджено вінка у начальному закладі, який знаходиться поряд. Осколки розлетілися на всі боки. Було поранено мешканця, який знаходився у себе в будинку. Чоловік живий, проте має серйозне ураження осколком, – зазначив Живицький.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.